Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyiniz...

Serpantin Boru Bükme İmalatı

Serpantin Boru Bükme İmalatı

Kazanlarda, eşanjörlerde(evaparatörlerde), radyatörlerde, soğutma kulelerinde, fan-coillerde vb ısı transferi sağlayarak iş elde eden makinalarda ısı transferini sağlayan boru demetlerine serpantin borular denir. Proje hesap ve tekniğine göre çelikten, galvanizden, bakırdan ve farklı farklı malzeme çeşitlerinden oluşabilir. Uygulama ihtiyacına, malzeme cinsine, malzeme ölçüleri gibi teknik verilere göre büküm teknikleri de çeşitlilik gösterir.

Firmamız bünyesinde;
Sanayide 3 top olarak bilinen 3-Makaralı Bükme ve Malafa tezgahı ile boru bükme operasyonları yapılmaktadır. Müşteri ihtiyacına göre kaynaklı veya kaynaksız istenilen her projeye uygun serpantin boru büküm imalatını gerçekleştirmekteyiz.

SİZ İHTİYACINIZI BELİRLEYİN, BİZ ANAHTAR TESLİM BÜTÜN İŞİ YAPALIM !!!

AYRICA,

Ayvat Mekanik olarak;
Kazan daireleri, ısı değiştiriciler, ekonomizerler, reküparatörler, soğutma kuleleri vb. makinalarda kullanılmak üzere firmamızdan talep edilen serpantin imalatlarında, gerek ısı transferi hesabı, gerek proje çizimi, gerekse imal edilen serpantinlerin montajı olsun (24 saatte montaj) uzman mühendis ve teknik kadromuz ile serpantin işinde ve ısı değiştirici projelerinde anahtar teslim olarak hizmetinizdeyiz.

TEKLİF TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!