Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyiniz...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ayvat Mekanik & Mühendislik 1970 yılında İstanbul’da sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı imalat ve montajı ile başladığı profesyonel iş hayatı serüveninde , bugün Türkiye ve Dünya’nın farklı yerlerinde enerji alanında oluşturduğu endüstriyel çözümlerle bir marka haline gelmiştir .

Yüzlerce iş bitirme ve akabinde gelen müşteri memnunluğu , yarım asra yakın tecrübesi ile enerji tesisleri ve yardımcı işletmeleri imalat , montaj , bakım ve servisi konusunda global hizmetler sunan AYVAT MEKANİK & MÜHENDİSLİK’i rakiplerinden ayıran en önemli firma farkındalığı aynı zamanda firmanın kalıplaşmış misyonu haline gelmiştir .

MİSYONUMUZ

İşletmelerin enerji tesisleri , insan vücudundaki damarlarda gezen kana benzer . Kan pompalanmazsa hayat durur . Öyle ki tesislerdeki kazanlar bakım için durduğunda bile tesisin hayati fiilayatı da durmuş olacaktır . Ayvat Mühendisliği rakiplerinden ayıran en önemli husus da bu farkındalıktır .

Yüksek iş bilinci ve yüksek kalite ile müşterilerinin hedefine Dünya’daki en hızlı çözümleri oluşturur .

VİZYONUMUZ

Tükenmekte olan enerji kaynaklarını en verimli şekilde ve inovatif çözümlerle proseslere kazandırmak , evlatlarımıza daha yaşanabilir bir Dünya bırakmaktır . Daha yaşanabilir bir Dünya için durmadan çalışacağız…

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Endüstriyel pazarda verilen sözler , kurumların global güven kimliklerini ortaya koyar . Oluşturduğunuz talebe 24 saat içerisinde geri döneceğimizi size taahhüt ederiz .